Яке взуття купувати осінню малюку?

Вибір осіннього взуття в магазинах сьогодні настільки широкий, що можна дійсно перед ним розгубитися. Величезна кількість виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних, кожен сезон представляють нові колекції. Купити осіннє взуття малюку — не проблема, питання в іншому — яке саме взуття потрібно вибирати?

Діти швидко виростають, так що однієї пари часто ледве вистачає на сезон. З точки зору економії сімейного бюджету напрошується висновок про те, що варто брати осіннє взуття з запасом. Але не потрібно йти на крайнощі, цей запас не повинен перевищувати один розмір, інакше рухатися у взутті дитині буде незручно і навіть більш того, взуття не за розміром може привести до неприємних наслідків для формування стопи і хребта малюка.

Отже, перше правило — купуйте взуття разом з дитиною. Якщо ж Ви робите покупку не в магазині, а через інтернет, наприклад, на сайті Клубок, де представлений відмінний вибір демісезонного дитячого взуття самих різних фірм, обов’язково вимагайте у продавця надати всі необхідні заміри устілки.

Вирішуючи, яке взуття купити малюку на осінь, враховуйте, що шкіра все-таки набагато корисніше ніж синтетичні і штучні матеріали. Але якщо на перше місце ставиться показник водонепроникності, перевагу слід віддати гумовим чобіткам.

Чудовою альтернативою цим двом поширеним видам дитячого демісезонного взуття служить сучасне мембранне взуття. Від прямого напору води мембрану захищають специфічні просочення і особливий матеріал верху взуття. Кращою і найбільш якісною мембраною сьогодні визнаний GORE-TEX. Ціну його, на жаль, не можна назвати дуже демократичною, так як сам матеріал дуже дорогий. Трохи доступніше за вартістю мембрана Sympatex, також дуже якісна, хоча і поступається лідеру за деякими характеристиками.

Обувь Виробників мембранного взуття сьогодні існує дуже багато. На дошці оголошень сайту Клубок Ви знайдете масу пропозицій від таких відомих брендів, як ECCO (Данія), GEOX (Італія), SUPERFIT (Австрія), а також BARTEK (Польща), КОТОФЕЙ (Росія), MINIMEN (Туреччина) та інших.

Розглядаючи демісезонне дитяче взуття, зверніть увагу на товщину підошви. Це дуже важливий момент, адже чим вона вище, тим тепліше буде дитячим ніжкам і тим більшими будуть показники вологонепроникності взуття. Неодмінно перевіряйте також туфлі або черевики зсередини — на дотик не повинні відчуватися виступаючі шви або які-небудь нерівності.

Висота взуття восени не має такого принципового значення як взимку. А ось відсутність супінатора — привід відмовитися від покупки. З ортопедичної точки зору він принципово важливий, так як впливає на анатомічно правильне формування стопи.

За всіма параметрами взуття для дитини зобов’язане відповідати вимогам якості та безпеки.

загрузка...

Метки:

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт