Вибір дитячих товарів: підгузки, серветки, пральні порошки

Тільки на перший погляд здається, що для маленької дитини потрібно не так вже і багато. Та, насправді, задля того, щоб немовля почувалося комфортно, росло здоровим, необхідно досить багато засобів догляду. Це і серветки, і підгузки, пральні порошки та іще багато іншого.

Дитячі засобі гігієни та прання – вибір на користь високої якості.

Здається, ну що тут такого, чому необхідно накупляти таку силу силенну різних дитячих товарів: серветок, пральних порошків, гелів та мила? Справа у тому, що дитина має більш ніжну та вразливу шкіру. Маленькі діти є не такими адаптованими до агресивного зовнішнього середовища. Тому не варто додавати їх організму додаткового стресу у вигляді «дорослих» миючих засобів та пральних порошків.

Дитячі підгузки.

Одноразові підгузники значно спрощують життя молодим батькам. Та не слід забувати і про малюка. Не зовсім правда, коли кажуть, що підгузки більше потрібні мамі. Оскільки спокійний сон так само потрібен і дитині. А відчуття сухості та комфорту у підгузку забезпечує малечу спокійним сном на всю ніч.

Правильне використання та заміна одноразових підгузків допоможе зробити прогулянки та подорожі однаково комфортними для дитини та для батьків. Оскільки підгузки не потрібно прати, звільняється час для інших справ, зокрема, для ігор з дитиною.

Дитячі серветки.

З появою вологих серветок стало набагато простіше дотримуватися гігієни та чистоти шкіри дитини. Дитячі вологі серветки стануть у пригоді під час прогулянки, відвідин лікарів чи подорожі, коли фізично не має можливості скористатися душем та милом. Різні види дитячих серветок по розмірах, кількості штук в упаковці, забезпечить вибір необхідного та зручного «формату» для кожної мами.

2

дитячі товари

Дитячі серветки відрізняються від тих самих виробів для дорослих тим, що не мають вмісту спирту, переважно, не мають різких квіткових та інших ароматів. Серветки виготовляють із ніжних матеріалів, які не подразнюють шкіру малюка. Дитячі пральні порошки.

Дитячі пральні порошки.

Найголовніша умова для дитячого прального порошку – він має повністю виполохуватися із волокон тканини, таким чином запобігаючи подразненню та виникненню алергічних реакцій у малюка. Дитячі порошки виготовляють без різко виявлених запахів. Дитячі пральні порошки без додавання зайвих засобів пом’якшують воду. Сучасні дитячі пральні порошки мають такій хімічний склад, що ними можна прати навіть речі новонароджених без шкоди для їх здоров’я та самопочуття.

загрузка...

Метки: ,

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт