У чому полягає перевага підручників Мерзляка?

Кількість підручників на даному етапі розвитку друкарського напряму дуже висока. Вибрати правильний комплекс математичних задач для підвищення рівня знань дуже важливий крок у навчанні дитини. Не важливо, який рівень ви обираєте, слід брати до уваги наповненість підручників та комплексів вправ.


Книжковий ринок України пропонує широкий вибір підручників з математики, чи то для самостійного опрацювання, чи для роботи в групах. Часто вчителі та методисти звертають увагу на підручники, автором якого є Аркадій Мерзляк. Ви можете знайти неабияку кількість посібників, зошитів для перевірки знань та іншого додаткового матеріалу для підвищення рівня математичних знань.

Автор звертає неабияку увагу на контроль за отриманими знаннями. У школі жоден урок не обходиться без систематизації знань. Автор пропонує контрольні роботи на 10-20 хвилин для 5 та 6 класів. Ви знайдете додаткові завдання на закріплення матеріалу. Серед розробок Мерзляка доступні тематичні уроки, типові та стандартні задачі.

Купуючи зошити Мерзляка, ви отримуєте додатковий шанс перевірити знання дитини. Вам відкриваються декілька рівнів завдань, розрахованих на різну вікову категорію дітей. Робота в класі з використанням подібних зошитів дає можливість вчителю, а вдома і батькам також, зрозуміти і побачити, на якому рівні дитина володіє математикою, та чи вдається їй те, що пропонує вчитель. Робота з зошитами дозволяє побачити слабкі місця учня.

Мерзляк також пропонує різнорівневі завдання. У колективі завжди знайдуться ті, хто сильніше від інших захоплюється математикою, і ті, кому зовсім не подобається рахувати. Починаючи із самих простих завдань, автор підручників та зошитів підвищує завантаженість завдань, розраховуючи таким чином підвести учнів від самого простого до найскладнішого. Для учня дуже важливо знати, з я ким рівнем складності йому доведеться зіштовхнутися. Акцент падає на психологічну підготовку дитини справитись з тією чи іншою задачею. Краще заздалегідь оголосити дитині, до яких складнощів її готуватись, бо в іншому випадку можна різко знизити її впевненість у власних силах.

Важливим фактором, на якому також наголошує Мерзляк, є перевірка завдання після його виконання. Слід привчити дитину перечитувати написане та ще раз обдумати те, що вона тільки-но виконала. Підручники Мерзляка містять додаткові завдання з відповідями, які з легкістю можна використати у якості самоперевірки в домашніх умовах, або у якості підвищення рівня знань з математики для тих, хто відстає від програми.

загрузка...

Метки:

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт