Посуд Philipiak Milano подбає про ваше здоровя

Якість посуду вимірюється не тільки класом матеріалу з якого його виготовлено, але й за допомогою зовнішнього дизайну та індивідуальних особливостей. Посуд Philipiak поєднує в собі всі вищеописані характеристики. Переважна більшість посуду виготовлена з нержавійки 18/10, товщина якої є досить великою. Для довідки: сталь класу 18/10 в народі ще називають “медичною”-  всі медичні інструменти виготовляють саме із такого сорту сталі, оскільки такий метал має велику густину, що зменшує ймовірність подряпин, а відтак і можливість потрапляння в подряпини різного бруду та пилу. Крім того, медична сталь не взаємодіє з кислотами та основами, які добре розчиняються у воді. А це дозволяє уникнути різного роду хімічних реакцій і як результат утворення негативних сполук, які можуть потрапити у організм людини разом із споживанням їжі.

Посуд Philipiak має переваги і в технічних рішеннях, дно усіх посудин вкрите стальною пластиною, яка захищає від корозії та пригорання продуктів. Дно посуду також являється термоакомулюючим (TEKNOTHERM), яке розроблено італійськими професіоналами. Технологія TEKNOTHERM рівномірно розповсюджує енергію, що дозволяє значно зекономити на затратах енергії та часу.  В такому посуді можна готувати на любих типах плит (електричних, індукційних, керамічних та газових).  Край посуду розроблений за спеціальної схемою так, щоб забезпечити легке переливання рідини.

Посуд Philipiak має ще одну особливість – універсальна кришка, яка розроблена таким чином, щоб під час приготування продуктів пара збиралась на її внутрішній частині. Крім того, кришка для посуду Philipiak герметично прилягає до поверхні, що зменшує втрату тепла і поживних елементів. Завдяки такому рішенню для приготування продуктів не потрібно затрачати великої кількості олії або жирових компонентів.

загрузка...

Метки:

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт