Одяг для новонароджених: купуємо найкраще

Очікування малюка — найяскравіша подія в житті кожної жінки. Тому не дивно, чому мама бажає для довгоочікуваного маленького дива тільки найкращого, надійного і безпечного. Процес приготування найнеобхіднішого для дитини проходить в приємних клопотах і турботах. Покупку дитячого одягу для новонароджених відносять до найбільш радісних заходів для майбутньої мами. Адже важливо, щоб дитина не тільки відчувала себе комфортно, але і була красиво одягнена. Безумовно, не зайвим буде і заощадити, адже малюк росте швидко і попереду ще стільки різних покупок.

Як вибрати одяг для новонародженого?

Отже, як же правильно підібрати і купити одяг для новонароджених? На що слід звернути увагу в першу чергу? Пропонуємо кілька корисних порад на замітку.

  • Правило перше: тканина. Безумовно, акцент варто робити на 100% бавовні. Тільки натуральні тканини — і ніякої синтетики. Адже багато малюків страждають від алергій, тому не зайвим буде переконатися, що в тканини відсутні штучні волокна. До речі, не забудьте перевірити шви. Вони також мають бути виконані натуральної ниткою і бути максимально м’якими на дотик.
  • Правило друге: розмір. Одяг для новонароджених купують, починаючи з 56-го розміру (рідше з 50-го). Вибір розміру залежить від комплекції, зросту і ваги дитини. В цьому плані одяг для новонароджених дівчаток і одяг для новонароджених хлопчиків розміром не відрізняється, а ось кольори зазвичай батьки хочуть різні … Але якщо ви все ж вирішили купити дитячий одяг для новонароджених заздалегідь, то візьміть і 56-го розміру, і декілька комплектів на розмір більше. Одяг малюка не має бути тісним, але в той же час не повинен бовтатися, бо дитині буде важко зігрітися.
  • Правило третє: безпека. Звертайте увагу не тільки на привабливість моделей, а й на наявність зайвих прикрас, стрічок, особливо в зоні шиї і доступу рук малюка. Ніякі зав’язки або резинки не повинні здавлювати шию або грудку дитини. Слід перевірити, щоб все було максимально м’яким і вільно розтягувалося.
  • Правило четверте: не купити зайвого. У гонитві за щастям для немовляти мами і інші родичі перегинають палицю. І нерідко виявляється, що куплені дитячі чоловічки, боді або комплекти одягу для новонароджених не вдягаються жодного разу. У перші місяці життя малюк росте швидко, і тому не слід набирати речей про запас.

Умовно можна розділити дитячий одяг для новонароджених за віком на три групи:

  1. від 0 до 3 місяців — одягу першої групи потрібно найменше;
  2. від 3 до 6 місяців;
  3. від 6 місяців до 1 року.

Де купити одяг для немовлят?

Розвинені технології інтернет-магазинів дитячого одягу дозволяють мамам не відволікатися від справ і турбот, а купити одяг для новонароджених в Україні не виходячи з дому. Замовити одяг для новонароджених з доставкою можна онлайн 24 години на добу. Ваше замовлення швидко оброблять і доставлять у зручний час.

Важливо, що у батьків є можливість реально заощадити не тільки час, але і гроші! Адже інтернет-магазини пропонують значний дисконт в порівнянні з «живими» дитячими магазинами. Адже в ціну не закладаються витрати на оренду приміщення, комунальні послуги. Товари сертифіковані і мають гарантію якості. Якщо ви сумніваєтеся в розмірі, то кур’єр може привезти декілька варіантів дитячого одягу, з яких ви виберете відповідний.

загрузка...

Метки: , , ,

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт