Інтернет розваги для дітей

Ігра

Чомусь, прийнято вважати, що Інтернет це дуже погано, особливо коли це стосується дітей. Малюків в жодному разі не можна підпускати до комп’ютера інакше його обв’язково «засмокче» всесвітня павутина. Масло у вогонь підливають ще й бабусі і дідусі, які взагалі вважають інтернет  чи не найбільшим світовим злом.  Всі чудово розуміють, що насправді не все так фатально і дитина рано чи пізно все одно почне користуватись комп’ютером. А от від того наскільки вона до цього буде готова і залежить чи стане вона заручником всесвітньої павутини.

Для того, щоб такого не сталось, ви повинні самостійно навчити дитину користуватись новітніми технологіями правильно. Тільки під вашим постійним контролем і чітким поясненнями, що реальній світ цікавіше, малюк зможе навчитись правильно користуватись інтернетом.

Хорошим початком в цій справі можуть стати он-лайн ігри. Саме так, он-лайн ігри, але не ті від яких не можуть відірватись мільйону сучасних підлітків. Існує безліч дуже корисних і розвиваючих ігор, які зацікавлять вашого малюка і не нашкодять. Наприклад сайт http://pustunchik.ua/, пропонує цікаву і дуже корисну відбірку для ваших дітей. Ці ігри розвивають логіку, уважність, спостережливість, всидливість і решту корисних навичок. До речі існують серед них і тематичні, наприклад ви з малюком вивчали різні кольори, або цифри, для того, щоб закріпити те, що вив вивчили, достатньо знайти підходящу цифрову гру, і ваша дитина проведе час в інтернеті за дуже корисною справою.

Дитину потрібно привчити до того, що всесвітня павутина, це в першу чергу спосіб пошуку та отримання потрібної інформації. Для  того  щоб, це зробити потрібно поставити перед малюком цікаве завдання, і показати, що розв’язати його можна знайшовши потрібну інформації в інтернеті.

Ігри

Ігри

Наприклад у когось з ваших близьких родичів чи друзів незабаром свято, попросіть малюка допомогти вам зробити подарунок власними руками. І для того, що б дізнатись що і як робити зайдіть в інтернет. На сайті  Пустунчик, ви зможете знайти те, як зробити різноманітні подарунки своїми руками.

Робити подарунки своїми руками, за допомогою порад які ви легко знайдете на сайті Пустунчик, дуже цікава і корисна справа як для вас так і для вашої дитини.

Ваша дитина все одно рано чи пізно почне користуватись інтернетом, і для того щоб цей процес не став для нею поганою звичкою, ви самі з самого дитинства можете навчити її як правильно ним користуватись. А он-лайн ігри та поради як зробити подарунки власними руками, вам в цьому допоможуть.

загрузка...

Метки:

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт