Іграшки для дівчаток що навчають господарюванню

Конструювання – захопливе та корисне заняття. Воно розвиває мовлення, дрібну моторику, фантазію, творче мислення, життєві навички. Хлопчики просто обожнюють конструктори і готові годинами щось збирати та розбирати. А як же на рахунок дівчат? Дуже часто батьки нарікають, що конструкторів для дівчат випускається зовсім мало. Але конструювання корисне для розвитку усіх дітей, незалежно від їхньої статі. Саме для того, щоби усунути таку несправедливість відомий данський виробник іграшок Лего запустив у виробництво конструктори для дівчат – Лего Френдс. Причому Лего не обмежився випуском одного набору, а створив цілу «дівчачу» серію, де є все, про що може мріяти маленька дівчинка – цікаві персонажі, чудові плаття, гарні будиночки, прогулянки з друзями, затишні кафе, милі тваринки, цікаві сюжети, які відображають різні життєві ситуації героїнь тощо.

Лего Френдс – це справжня історія про дружбу, про близьких подруг, що живуть у невеличкому місті Хартлейк та дуже люблять проводити разом свій вільний час. Але не думайте, що дівчата з Хартлейку нікчемні нероби та пихаті капризулі, адже вони постійно зайняті своїми улюбленими справами, не сидять на місці ані хвилини та не марнують свого дорогоцінного часу.

С самого свого дитинства ці милі створіння звикли працювати та помагати іншим. Наприклад, Андреа, яка мріє стати знаменитою співачкою, справжньою «зіркою» естради, цілими днями пропадає на репетиціях, а у свій вільний час працює у місцевому кафетерії, де люблять так смачно попоїсти місцеві жителі Хартлейку. А ось Стефані має свою власну міні-пекарню та вражає усю округу незрівнянними булочками та тістечками. Мія обожнює собак та з задоволенням ними опікується: навчає, доглядає, піклується, дресує, – тому на виставках її вихованці завжди займають лише перші місця.

Олівія – дівчинка-вчений, вона займається важливою науково-дослідницькою роботою та вже у двох кроках від важливого наукового відкриття, у той час як Емма мріє стати відомим дизайнером та створити свою лінію одягу за доступними цінами і, треба визнати, вона  справжній талант та має усі необхідні дані для втілення своєї мрії у життя.Игрушки для девочек

Як бачите конструктор Лего Френдс – не просто чергова гарна та яскрава розвиваюча іграшка. Це чудовий вчитель та вихователь для вашої дитини, де через гру дитина пізнає, що є добре, а що зле, що таке дружба, співчуття, взаємодопомога. Разом із подружками Лего маля потрапить у різноманітні життєві ситуації та навчиться їх долати. Тому радимо батькам обов’язково придбати для своїх маленьких принцес хоча б один з наборів серії Лего Френдс. Зробити це можна через інтернет-магазин http://lvbrick.com.ua/

Розвиватися через гру так просто і весело!

загрузка...

Метки:

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт