Туфлі – перше жіноче взуття в історії людства

Вам цікаво дізнатись історію туфель? Якщо так, тоді наш матеріал саме для Вас. В арсеналі жінки існує немало видів туфель: на каблуку і без, лаковані блискучі і шорсткі замшеві, з довгими тонкими носками і елегантними круглими, в яких навіть велика ніжка здається крихітною. Ще Мерилін Монро казала: «Дайте жінці правильні туфлі, і вона може підкорити увесь світ». Магічний ефект такому взуття приписують недарма, адже саме туфлі – це найстаріший вид взуття на планеті.

 Ще древні люди носили туфлі. Історик та археолог Ерік Тринакус досліджував історію періоду палеоліту і на основі знайдених людських скелетів цього періоду зробив дуже цікаві висновки. Виявилося, що саме туфлі зробили людські мізинці такими маленькими і трошки заокругленими. З того часу подібне взуття стало незамінним в гардеробі усіх людей. В Індії, наприклад, туфлі аж до ХХ століття вважалися ознакою неабиякого багатства і елітарності. Жінки одягали їх лише на релігійні чи сімейні свята. А в Російській імперії таке вишукане взуття носили лише дворяни, а повстання кріпаків часто проходили під гаслами: бий усіх, хто ходить в туфлях.

 Сьогодні носити таке вишукане і зручне взуття може кожен. Починаючи з епохи рококо – ХVІІ століття – ми можемо носити екстравагантні туфлі з довгими та загостреними носками. Дякуючи середньовічним рицарям, з’явилися моделі на підборах. В середині ХХ століття Сальваторе Феррагаммо створив перші жіночі туфлі на шпильці. Вони мали сталевий стержень, тому така модель туфель досі носить назву «стилетто». А через 10 років туфлі на шпильках стали такими популярними, що у Франції навіть забороняли жінкам приходити в такому взутті у музеї і галереї, адже покриття підлоги було повністю зіпсоване тонкими підборами.

 Останнім часом шпилька, яка стала класикою, стає скоріше ознакою ретро-стилю, ніж сучасної моди. Останній тренд – туфлі на тонкій підошві, тракторній підошві, з широким каблуком. Жіночі туфлі на товстому каблуку вперто відвойовують собі популярність, що і не дивно. 2Подібні моделі, представлені в магазині «Легкі Кроки», мають дуже комфортну колодку і доволі високий каблук, який настільки зручний, що практично не відчувається. При цьому, кожна жінка може відчути себе фавориткою французького короля – красунею, що знаходиться вище, ніж інші жінки.

 Знайти жіночі туфлі на будь-який смак можна в асортименті інтернет-магазину «Легкі Кроки». Тут є трендові «оксфорди», що увійшли в жіночу моду в далеких 20-х роках минулого століття і досі займають стійкі позиції. Ті ж, хто любить вишукане взуття на високих підборах, знайдуть собі безліч моделей: від класичних шпильок до зручних варіантів на платформі.

загрузка...

Метки: , ,

Еще для мам:

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт