Шкільна форма оптом: вигідно, швидко, зручно

Вигідно, швидко, зручно придбати шкільну форму оптом в інтернет-магазині TIMBO. Інтерфейс сайту настільки продуманий, що не виникне ніяких проблем з пошуку товару. Для зручності користувачів створено розділи для хлопчиків, дівчаток, малюкам і мамам. Окремо виділено сектор шкільна форма. Тут представлені товари для обох статей і для всіх вікових груп.

В інтернет-магазині виробник TIMBO виставляє на продаж вироби власного виробництва. Тому і ціни конкурують з іншими постачальниками. Посередникам, приватним підприємцям, юридичним фірмам вигідно купити дешевше і отримати прибуток.

Товар знаходиться на складі, тому не виникне затримок з постачанням. Швидка доставка порадує замовника, вже на наступний день після оплати можна отримати посилку і викласти товар на прилавок роздрібного магазину.

 

Купити шкільну форму від виробника TIMBO

Дешево купити продукцію можна тільки у виробника, а оптові закупівлі забезпечать додаткове зниження ціни і гарантовані прибутки. Одяг для школи — це сезонний товар. Дрібним підприємцям не рентабельно тримати на складі запаси на наступний рік, найвигідніше укласти довгостроковий контракт з виробником і замовити пошиття певної кількості одягу на конкретну дату.

Купити шкільну форму від виробника TIMBO не складе труднощів. Для цього необхідно:

  • Зайти в інтернет-магазин TIMBO.
  • Розглянути товар, скласти список вподобаних моделей, не забути записати назву і артикул, колір і розмір.
  • Щоб дізнатися оптову ціну слід зареєструватися, а потім завантажити прайс-лист або зателефонувати з менеджером.

Невелике замовлення обробляється моментально, при великому обсязі товарів слід врахувати, що менеджеру може знадобитися 1-2 дня.

Обов’язково слід обговорити систему оплати, необхідність укладення договору і отримання витратних документів.

Останній пункт — вказати місто і місце доставки замовлення.

Оптовий магазин шкільної форми вітчизняного виробника

Інтернет-магазин TIMBO пропонує своїм відвідувачам придбати дитячий одяг в роздріб. Однак його можна позиціонувати як оптовий магазин шкільної форми. Для підприємців та юридичних осіб створені особливо вигідні умови при закупівлі товару великими партіями. Це і зниження роздрібної ціни до рівня оптової, і додаткові бонуси при закупівлі товару на великі суми.

Оптові закупівлі вигідні продавцям, вони дозволяють задешево купити товар і перепродати з найбільшою вигодою. У виграші будуть і покупці. Чим більше пропозицій — тим більше конкуренція і тим нижчі ціни. Широкий асортимент дозволяє знайти одяг, яка дійсно сподобається і не носити те, що пропонують. А також підприємці намагаються реалізувати свої товари там, де немає великих супермаркетів, а потреба в продукції є. Купуйте продукцію у виробника, робіть свій бізнес і допомагайте людям.

загрузка...

Метки: , ,

Еще для мам:

    None Found

Ваш отзыв:

Мама в сети Контакты
При копировании материалов прямая индексируемая ссылка без nofollow на сайт Мама в сети ОБЯЗАТЕЛЬНА
Лучший женский сайт